Rodzaje folii samochodowych

Jeśli szukasz dobrego sposobu na reklamę swojej firmy, na pewno musisz pomyśleć o reklamie mobilnej. Oczywiście możesz z tym zgłosić się do komunikacji miejskiej i takie reklamy umieścić na tramwajach czy autobusach. Wcześniej jednak warto okleić swój własny samochód, co oczywiście nie będzie zadaniem trudnym. Warto mimo wszystko zastanowić się nad tym, na jaki rodzaj folii tutaj postawić. Możliwości jest bowiem kilka.

Folia monomeryczna

Folia taka jest bardzo popularna i bardzo często wykorzystywana w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. Wszystko dlatego, że jest to folia najtańsza, która przeznaczona jest na płaskie powierzchnie. Dzielimy je tu w zależności od okresu eksploatacji na krótkookresowe, średniookresowe oraz długookresowe.

Folia polimerowa

Drugą bardzo często spotykaną folią jest folia polimerowa. Stosuje się ją wszędzie tam, gdzie zależy nam na aplikacji średniookresowej i długookresowej. Przede wszystkim aplikowana powinna być na płaskich powierzchniach, choć jeśli aplikator jest doświadczony nanieść ją może także na powierzchnie lekko obłe.

Folia wylewana

Zdecydowanie najlepszymi są tutaj folie wylewane, które ze względu na swoje właściwości polecamy najchętniej. Wprawdzie jest to też folia najdroższa, ale w pierwszej kolejności spojrzeć trzeba na jakość. Przy oklejaniu auta tą folią spełni się ona nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach. Nic dziwnego, że jest to absolutna czołówka, jeśli pod uwagę weźmiemy samoprzylepne folie reklamowe.

2 thoughts on “Rodzaje folii samochodowych”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *