Folie do oklejania samochodów są w naszym kraju coraz popularniejsze, choć jeśli spojrzymy na ich szeroką funkcjonalność, w żadnym wypadku nie może nas to dziwić. Trzeba bowiem pamiętać, że dzięki takim foliom nie tylko zabezpieczymy karoserię auta przed urazami mechanicznymi, ale także zmienimy jego kolor, przyciemnimy szyby czy nawet zareklamujemy firmę. Co zatem musimy wiedzieć o takich foliach, zanim zabierzemy się za oklejanie swojego auta?

Szeroki wybór

Zacząć należałoby od tego, że obecnie tego typu folii na rynku jest bardzo wiele i nadal ich przybywa. Oczywiście taki stan rzeczy powinien tylko i wyłącznie cieszyć samego kierowcę. Musimy mieć bowiem na uwadze, że większy wybór to także i niższa cena. Poza tym dzięki temu możemy optymalnie dobrać rodzaj folii do celu, który chcemy dzięki niej osiągnąć. Inne folie służą natomiast zabezpieczeniu samochodu, a po inne sięgniemy w przypadku zaciemnienia szyb. Różnią się od nich folie reklamowe, które jak nie trudno się domyślić są obecnie bardzo popularne, gdyż wielu przedsiębiorców z powodzeniem stawia na reklamę mobilną na samochodach prywatnych, firmowych czy nawet środkach komunikacji miejskiej.

Zgodnie z prawem

Odnieść się tutaj trzeba też do tego, że folie te muszą spełniać pewne normy. Przede wszystkim odnosi się to do folii, które naklejamy na szyby w celu ich przyciemnienia. Te muszą mieć odpowiednią przepuszczalność światła, a więc warto postawić na profesjonalne salony tym się zajmujące.

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *